Tanie przeprowadzki firm i domów

Firma Golden Trans oferuje przeprowadzki tanio warszawa i profesjonalne wykonanie przeprowadzek do dowolnego miejsca w kraju i za granicą. Nasza oferta jest skierowana zarówno do osób prywatnych jak i do firm. Nasza siedziba mieści się w Warszawie, a obszar działania obejmuję całą Polskę jak i miasta Warszawa, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Grodzisk Mazowiecki, Legionowo, przeprowadzki Otwock, Pruszków oraz  przeprowadzki za granicę.

Tanie przeprowadzki firm i domów

Niskie Ceny

Nasza ekipa dysponuje wieloletnim doświadczeniem przy wykonywaniu przeprowadzek w całym kraju i za granicą, dzięki czemu usługę wykonuje tanio oraz  sprawnie i niezwykle szybko. Doświadczenie pozwala wyeliminować wszystkie błędy i gwarantuje bezpieczeństwo powierzanego firmie mienia. Na rynku przeprowadzek jesteśmy wiele lat, dzięki czemu możemy oferować konkurencyjne ceny. Dobra infrastruktura wewnątrz firmy jak i zaplecze technologiczne sprawia, że jesteśmy wstanie oferować wyższej jakości usługi za niższe od konkurencji ceny. Nasi Klienci cenią sobie jakość naszych usług i często podkreślają, że atrakcyjne ceny przy wysokim standardzie usługi jest naszym wielki atutem.

 

Każda przeprowadzka jest ubezpieczona

Ubezpieczenie Gratis!

Każda przeprowadzka jest w pełni ubezpieczona, dzięki czemu jesteśmy godną zaufania firmą. Nasza polisa obejmuje:

  • ubezpieczenie podczas transportu
  • ubezpieczenie podczas znoszenia
  • ubezpieczenie podczas wnoszenia
  • ubezpieczenie podczas montażu i demontażu mebli
  • ubezpieczenie uszkodzeń ścian, podłóg podczas przeprowadzki

Każda polisa jest stosownie udokumentowana.

Darmorwe kartony do pakowania rzeczy

Kartony do pakowania Gratis!

Jeżeli Klient, chce samodzielnie spakować rzeczy nasza firma dostarczy bezpłatnie kartony do pakowania. Niewątpliwie jest to atut naszej firmy, co często podkreślają nasi Klienci. Kartony są różnego formatu, wielkości a ilość jest dostarczana tak aby można było pomieścić wszystkie rzeczy. Do kartonów nasza firma dodaje bezpłatną taśmę klejącą, dzięki czemu można szczelnie i dokładnie zabezpieczyć kartony i mienie znajdujące się w nich. W przypadku gdy Klient nie ma możliwości spakowania własnych rzeczy, nasza firma oferuje dodatkową usługę pakowania mienia. Dodatkowych informacji co do ceny i zakresu dodatkowej usługi można uzyskać podczas wyceny przeprowadzki. Zapraszamy również do zapoznania się z szeregiem innych dodatkowych usług, niezwykle przydatnych podczas przeprowadzki.

 

 


 

Wycena

Do każdej przeprowadzki podchodzimy w sposób indywidualny.
Wycenę wykonujemy w oparciu o kryteria takie jak:

  • położenie lokalu/mieszkania ( na którym piętrze znajduje się lokal/mieszkanie, czy jest winda, czy znajduje się podjazd pod budynek, itp.)
  • odległość między punktami przeprowadzki
  • liczba potrzebnych pracowników oraz samochodów
  • gabaryty mienia
  • czy pakowanie mienia leży po stronie Klienta, czy ma wykonać to firma

Mniejsze przeprowadzki wyceniane są na podstawie informacji od Klienta, przekazanych telefonicznie.

Duże przeprowadzki wyceniane są na miejscu u Klienta, po uprzednim umówieniu się na spotkanie z naszym pracownikiem. Wycena trwa jedynie 15 minut i nie zobowiązuje do niczego, a gwarantuje niezmienność oferowanej ceny i rzetelne oszacowanie kosztów przeprowadzki.

Darmowa wycena przeprowadzki

Posiadamy kilkanaście bardzo pojemnych samochodów dostawczych, umożliwiających załadunek wielkogabarytowych mebli i nie tylko. To co dla innych firm jest nie wykonalne, dla nas jest codzienną pracą. Profesjonalne zabezpieczenia, zamontowane wewnątrz części załadunkowej pojazdów, gwarantują bezpieczny transport przez cały czas przeprowadzki.
Wykonujemy przeprowadzki domów i mieszkań, biur i firm, bibliotek, szkół, urzędów. Przewozimy sejfy, kasy pancerne oraz pianina.

Kliknij i zamów darmową wycenę!

© warszawskie-przeprowadzki.pl tel.: 511-243-850, e-mail: biuro@warszawskie-przeprowadzki.pl